Килим от ШЕНИЛ във винтидж стил с цветен дизайн в бежово, синьо, розово, оранжево, зелено
- Модел: 12926
- SKU: 12926/P4630
Опции
*Изработва се по поръчка. Времето за изработка отнема до 15 работни дни.
*Можете да поръчате и в индивидуални размери - моля свържете се с нас.
Описание
Този килим от шенил впечатлява с артистичен винтидж дизайн, съчетаващ светла неутрална основа с богата многоцветна рамка. Десенът е създаден с умишлено състарен ефект, който придава характер и усещане за ръчно изработен текстил. Цветовете включват нюанси на тюркоаз, синьо, розово, оранжево, зелено и охра, които създават жив, но балансиран визуален ефект.
Шенилената тъкан е плътна и приятна на допир, подходяща за ежедневна употреба и дълготрайно запазване на визията. Килимът е отличен избор за хол, спалня, трапезария или артистично офис пространство, където се търси индивидуалност и стил.
Многоцветната рамка оформя пространството и превръща килима в централен декоративен елемент, без да доминира интериора. Комбинира се лесно с мебели в светли, неутрални или естествени тонове, както и с интериори в бохо, винтидж, еклектичен или модерен стил.
Материали и изработка
Килимът е изработен от ШЕНИЛ (смес от полиестер и памук), която се отличава с мекота, устойчивост и приятна текстура. Горният слой осигурява ясно изразени детайли, наситени и дълготрайни цветове и устойчивост на избледняване. Долният слой е тъкана основа от 90% памук и 10% полиестер.
Безопасност и грижа
Килимът е произведен от суровини, безвредни за здравето и без съдържание на канцерогенни вещества, което го прави подходящ за домакинства с деца и домашни любимци. Поддръжката е лесна, като килимът може да се пере в пералня до 30 градуса без центрофугиране и без използване на омекотител. По този начин се запазват мекотата, формата и цветовете му за дълго време.
Производство и качество
Всеки килим се изработва с внимание към детайла и строг контрол на качеството, за да отговори на стандартите на Monna Home и да достигне до вас в отлично състояние.
Идеален избор за стилен, уютен и практичен интериор, който комбинира естетика, комфорт и дълготрайност.
Поддръжка и почистване
Редовно почистване с прахосмукачка. При петна използвайте влажна кърпа. Подходящите размери могат да се перат в пералня на 30 градуса, без центрофуга. За големите размери се препоръчва стандартно пране.
Как да изберете размер
За хол изберете размер, който обхваща основната зона за сядане. В трапезария е подходящ килим, който остава под масата и столовете дори при изтегляне. За по-малки помещения моделът може да служи като цветен акцент в центъра на стаята.
| ДЕТАЙЛИ | |
| Материал | памук и полиестер |
| Цвят | бежово, оранжево, синьо, сиво, зелено, охра, розово |
| Дебелина | 8 мм |
| Дизайн | класически, винтидж |
| Тип | Килим от ШЕНИЛ с дигитален принт, памучна тъкана подложка |
| Плътност | Приблизително 1067 г/м² |
| Произход | Произведено в Турция за Monna Home |
| Удобства / специфики | Мек на допир, устойчив на износване |
| Зони на приложение | Хол, спалня, офис, дневна, коридор |
| ДОСТАВКА И ВРЪЩАНЕ | |
| Доставка | Доставка до 15 работни дни | Възможност за доставка до адрес или офис | Преглед при получаване |
| Връщане | 14 дни право на връщане без посочване на причина | Лесна и бърза процедура |